Ładowarka Quick Charge 3.0 AUKEY 5x USB

101,63 zł
Brutto Dostawa nie wliczona Wysyłka: 1 do 3 dni

Ładowarka PA-T15.

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Aukey to uznana na całym świecie marka, czołówka producentów akcesoriów do ładowania.

Wydajność
5 inteligentnych gniazd USB zapewni szybkie naładowanie pięciu urządzeń jednocześnie z ich pełną prędkością w tym 1x QC 3.0

Kompatybilność
Innowacyjna ładowarka PA-T15 pozwala również na ładowanie starszych smartfonów i tabletów nie wyposażonych w Quick Charge 3.0.

Jakość i bezpieczeństwo
Ładowarka PA-T15 została wykonana z wysokiej jakości tworzywa, posiada wbudowane zabezpieczenia przed prądem zwrotnym oraz przepięciami. Urządznie zapewnia stabilną i bezpieczną pracę w trakcie ładowania.

Zastosowanych zostało tutaj pięć portów USB, w tym zgodne ze standardem Qualcomm Quick Charge 3.0. Co ważne, każdy z nich, nawet przy jednoczesnym wykorzystaniu, pracuje z pełną efektywnością. Nie należy obawiać się zatem, że ładowanie trwać będzie dłużej.

Naturalnie w przypadku tego typu konstrukcji pojawiają się pytanie dotyczące tego, czy korzystanie z nich jest w pełni bezpiecznie. Producent zadbał o to należycie, w związku z czym z Qualcomm Quick Charge 3.0 korzystać można bez obaw. Ładowarka może pochwalić się wbudowanymi zaawansowanymi zabezpieczeniami przed prądem zwrotnym oraz przepięciami. Obudowa ładowarki wykonana jest z dobrej jakości materiału oferowanego w czarnym, matowym kolorze.

Specyfikacja ładowarki Aukey PA-T15:
producent: AUKEY
model: PA-T15
w zestawie: ładowarka + szybki kabel QC micro USB (1 m) + kabel zasilający
technologia: Quick Charge 3.0
porty: 4x AiP, 1x QC 3.0
Moc: 60W
wymiary: 94 x 60 x 25 mm
waga: 155 g
kolor: czarny
Napięcie wejściowe: AC 100-230 V (50-60Hz)
Napięcie wyjściowe (QC 3.0): DC 5V / 9V / 12 V Napięcie wyjściowe (AiP): DC 5V Prąd wyjściowy (QC 2.0): 2A (5V) / 2A (9V) / 1.5A (12V) Prąd wyjściowy (AiP): 2.4A

Opis

Odbiorca
Produkt uniwersalny
Rodzaj produktu
GSM
Kolor
Czarny
Nowy produkt

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii: