Maska Maseczka ochronna z filtrem Antysmogowa

4,07 zł
Brutto Dostawa nie wliczona Wysyłka: 1 do 3 dni

Maska przeciwpyłowa z filtrem

Uwaga: ze względów higienicznych i bezpieczeństwa, nie przyjmujemy zwrotów rozpakowanych maseczek.

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

MASKA SPORTOWA ANTYSMOGOWA - N99 HEPA 

Sportowa maska antysmogowa z wymiennym filtrem HEPA N99 to produkt doskonały dla osób aktywnych, które szczególnie chcą dbać o swoje zdrowie. Świetnie sprawdzi się np. podczas biegania w mieście, ale także w czasie innych treningów. Dzięki tej maseczce zapewnisz sobie najwyższą ochronę przed smogiem czy pyłem, nie rezygnując przy tym z komfortu.
Maseczka jest wytrzymała i nie przepuszcza cząstek smogu, kurzu, ani innych pyłów! Co więcej dzięki filtrom o czułości PM 2.5 nie przepuszcza też bakterii i drobnoustrojów. Maska idealnie sprawdzi się zwłaszcza w większych miastach - gdzie zanieczyszczenie powietrza jest wysokie.

ROZMIAR UNIWERSALNY
Projekt maski antysmogowej uwzględnił wszystkie potrzeby osób żyjących w zanieczyszczonych miastach. Maseczkę stworzono tak, aby zagwarantować pełną swobodę oddychania i bezpieczeństwo podczas użytku. Produkt jest wykonany z elastycznego neoprenu, który zapewnia idealne dopasowanie do twarzy oraz szczelność nawet podczas intensywnej aktywności fizycznej.

Dzięki zastosowaniu filtrum PM 2.5 maseczka chroni przed wdychaniem:
aerozoli atmosferycznych
dwutlenku azotu
benzenu
dwutlenku siarki
ozonu
metali ciężkich
alergenów
Zestaw zawiera: 1 maseczka ochronna + 1x filtr ochronny
Wymiary: 16 x 35 x 13 cm

Filtry HEPA (szare) zalecamy wymieniać co klika dni (wszystko zależy od częstotliwości ich używania). Trzeba pamiętać, że to one przejmują większość zanieczyszczeń oraz zarazków. Ze względów higienicznych nie należy używać ich dłużej niż tydzień (na masce która dobrze przylega do twarzy powstaje duża cyrkulacja powietrza wdychanego i wydychanego, przez co należy w szczególności dbać o ich wymianę.
Zaworki z filtrem zewnętrznym nie należy tak często zmieniać jak ww. filtr (szary) - filtrują one powietrze jednak nie są narażone w takim stopniu jak poprzednie. Zalecamy ich wymianę średnio co ok. 14 dni (wszystko zależy od częstotliwości ich używania oraz do jakich czynności służą).
Podwójne jednokierunkowe zawory wylotowe nie nagrzewają się w masce.
Regulowany klips na nos, wiszące uszy, tylny rzep z możliwością regulacji rozmiaru szyi. Odpowiedni dla większości dorosłych.

DLA KOGO?
Maska z filtrem antysmogowym przyda się nie tylko sportowcom, ale również alergikom. Poszczególne warstwy filtra zatrzymują zanieczyszczenia oraz pyłki, dzięki czemu łagodzą przebieg wiosennych i letnich alergii.

WYMIENNY FILTR HEPA N99
Uzupełnieniem maseczki jest wymienny filtr antysmogowy N99 chroniący przed pyłami zawieszonymi PM2,5 oraz PM10, czyli zanieczyszczeniami wyjątkowo szkodliwymi dla organizmu człowieka. W produkcie zastosowano system pięciowarstwowej filtracji, w tym warstwę z węgla aktywnego, który neutralizuje przykre zapachy. Tak zbudowany filtr zapobiega przenikaniu do płuc 99,9% pyłów, m.in. smogu, spalin, drobin pleśni czy kurzu, ale także bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Jego konstrukcja umożliwia wyłapanie ponad 130 rodzajów groźnych dla zdrowia substancji.
Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, pamiętaj o regularnej wymianie filtra antysmogowego w masce. W zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza w otoczeniu może on wytrzymać od 12 do 48 godzin. Po tym czasie filtr traci swoje właściwości i nie gwarantuje już ochrony przed pyłem.

ZESTAW ZAWIERA: MASKA SPORTOWA + 1 FILTR HEPA
Filtr antysmogowy otrzymasz w zestawie z wybraną maską sportową. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również filtry na wymianę.

Ze względów higienicznych i bezpieczeństwa, nie przyjmujemy zwrotów rozpakowanych maseczek.

13 Przedmioty

Opis

Odbiorca
Produkt uniwersalny
Rodzaj produktu
Dodatki

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii: